Kultúrházak éjjel-nappal a Jósavárosi Művelődési Házban

Kultúrházak éjjel-nappal a Jósavárosi Művelődési Házban

Február 15-én, pénteken több civil szervezettel összefogva kisgyerekes családokat vártunk farsangi délutánunkra. Először Frici bohóc szórakoztatta az apróságokat, majd jelmezes felvonulás következett. Nagy örömünkre az anyukák, apukák egy része is maskarába bújt.

Ismét sikere volt a buboréksaroknak és sokan készítettek a kézműves sarokban álarcokat is. Táncos mulatsággal ért véget a délután, melyről több gyerek haza sem akartak menni.

Február 17-én délelőtt jóga foglalkozásra vártuk az érdeklődőket, délután nyílt balett órára került sor, melyen bemutatkozott az októberben indult balettos kis csapat. A bemelegítés és játék után a szülők, nagyszülők örömére több rövid kis tánckoreográfiát is bemutattak. Zárásként fitt aerobikra került sor.