Különleges elemekkel bővül az idei augusztus 20-ai tűzijáték

Különleges elemekkel bővül az idei augusztus 20-ai tűzijáték
Különleges elemekkel bővül az idei augusztus 20-ai tűzijáték

Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata ünnepi műsorral, „Világok Zenéjével", a 9. Nyírség Nemzetközi Néptáncfesztivál záró gálaműsorával és tűzijátékkal várja a városlakókat a Kossuth téren, augusztus 20-án.

Délután 17 órakor kezdődnek az ünnepi programok Nyíregyháza főterén. Az augusztus 20-ai ünnepség a hagyományokhoz hűen Dr. Kovács Ferenc, Nyíregyháza polgármesterének köszöntőjével kezdődik a Kossuth téren. A rendezvény ezután kenyérszenteléssel és kitüntetések átadásával folytatódik.

Az augusztus 20-ai programokon kiemelt szerepet kapnak a 9. Nyírség Nemzetközi Néptáncfesztivál résztvevői. A fesztivált záró gálaműsor 20 órától veszi kezdetét a Kossuth téren, 22 óra 30 perctől pedig az idén is különleges elemekkel bővülő ünnepi tűzijáték kezdődik.

A részletekért tekintsék meg videónkat, melyben Nyíregyháza Megyei Jogú Város alpolgármestere, dr. Ulrich Attila azt is elárulja, milyen lesz az idei tűzijáték!