Kreatív délutánt tartott az Orosért Közéleti Egyesület a Madarak és fák napja alkalmából

Első alakommal, hagyományteremtő szándékkal szervezték meg az eseményt.

– Ismét egy közösségi programon vagyunk túl, a Madarak és fák napja alkalmából szerveztünk egy eseményt. Kreatív délutánt hirdettünk, ahol az ügyes kezű gyerekek és felnőttek készítettek madarakat különböző technikákkal. Az elkészült madarakat a Meggyes és Élet utca elején lévő közösségi téren felállított májusfán helyezték el a résztvevők. Ilyen rendezvény még nem volt Oroson, s szeretnénk hagyományt teremteni. Ezúron is köszönjük az aktív részvételt – számolt be az eseményről Szécsiné Vera, az Orosért Közéleti Egyesület elnöke.

Kapcsolódó galéria

Kreatív délutánt tartott az Orosért Közéleti Egyesület a Madarak és fák napja alkalmából