Középpályás érkezett - Hleba Tamást leigazolta a Nyíregyháza Spartacus

Középpályás érkezett - Hleba Tamást leigazolta a Nyíregyháza Spartacus

Újabb játékossal kötött szerződést a Nyíregyháza Spartacus. Hleba Tamás a Szentlőrinc csapatában futballozott, a középpályás az előző idényben 29 bajnokin lépett pályára az NB-II-ben, és 2 gólt szerzett. A 24 éves labdarúgóval 2 évre szóló kontraktust kötött a Szpari. Korábban a PMFC-ben is játszott, és remek a rúgótechnikája, nem véletlenül végezte el rendszeresen ő a pontrúgásokat. A sok munkában hisz, ezt tanulta édesapjától, Szergej Hlebától, aki a magyar élvonalban is játszott. 

- Már korábban is volt megkeresés a Spartacustól, de akkor még nem sikerült átigazolnom, most viszont örülök, hogy a Szpari labdarúgója lettem. Nagyon bízom abban, hogy egy jó felkészülés után sok örömet szerzünk majd a szurkolóknak - mondta Hleba Tamás. 

A Szpari szombaton 10 órától felkészülési mérkőzést játszik Örökösföldön a Kazincbarcikával.