Kosárlabda rájátszás - szoros meccsen a Veszprém nyerte az első meccset

Kosárlabda rájátszás - szoros meccsen a Veszprém nyerte az első meccset

Veszprémben lépett pályára a férfi kosárlabda bajnokság rájátszásában a Nyíregyháza Blue Sharks. A csapat szeretett volna meglepetést okozni az alapszakaszgyőztes házigazda ellen, de a Veszprém az első két negyedben 11 pontos előnyt szerzett. A harmadik játékrészben viszont faragtak hátrányukon a Cápák, így nyitott volt a záró negyed. 62-58 után viszont leblokkoltak a mieink, öt percig nem sikerült betalálni, miközben a Veszprém egy 8-0-ás szakasszal meglépett. Ez döntőnek bizonyult, így nyerte a találkozót a hazai csapat, és 1-0-ra vezet a párharc során. Folytatás vasárnap Nyíregyházán.   

Hoya-Pannon Egyetem Veszprém – Nyíregyháza Blue Sharks 82-76 ( 27-21, 17-12, 18-25, 20-18)

Nyíregyháza: Bazsó 5, Fazekas 10, Harmon 19, Czinger, Tóth 6

Csere: Bus 18, Czura 13, Mokánszki 2, Sitku 3, Oláh

vezetőedző: Siska János