Kosárlabda NB-II - hazai pályán nyert a Sunshine NYIKSE

Kosárlabda NB-II - hazai pályán nyert a Sunshine NYIKSE

 Lendületesen kezdett a NYIKSE a Kiskunfélegyháza ellen, és Sipos Timót két triplával indított, így azonnal 6-0 volt az állás. Aztán Savic nagyszerű passzai és a kimagaslóan szereplő Asztalos (42 IBM), Földesi és Nagy D. teljesítményével a félidőre már megnyugtató volt az előny. A 1,5 hónap kényszerpihenő után visszatért Nádasi triplával, duplákkal és kiharcolt faultok után büntetőkkel is hozzájárult a sikerhez. A kizárólag fiatalokból álló 4. negyedben játszó ötösnek sikerült megtartani a két csapat között a közel 30 pontos különbséget. 

SUNSHINE NYIKSE - KISKUNFÉLEGYHÁZA 92-65 (25-11; 32-18; 22-18; 13-18)

NYIKSE: Savic B. 6, Asztalos I. 16, Földesi N. 21/3, Zajácz K. 8, Sipos T. 11/6
Csere: Nagy D. 11/3, Nádasi N. 9/3, Szabó B. 1, Gacsályi P. 2, Nyíri P. 7, Vízi R. -

Edző: Kovács Tibor

Január 18-án, pénteken 19.00-tól újra itthon játszik majd a csapat és rangadóra számíthatnak akik a Bánkiba látogatnak. A bajnokesélyes Ceglédi KK csapata érkezik.