Kosárlabda - Fazekas Csaba hazatért

Örömmel jelentette be a Hübner Nyíregyháza BS, hogy első új igazolásuk egy hazatérő játékos: Fazekas Csaba!

"Csabi Nyíregyházán nevelkedett, majd itt vált profi játékossá. Az összes utánpótlás-válogatottnak tagja volt, egyesületével junior országos bajnoki címet szerzett 2017-ben. Gyerekkorától kezdve együtt dolgozott Pethő Ákossal, csapattársa volt többek között Mokánszki Máté és Vaskó György is.
Felnőttcsapatunkban 2015-ben, 16 évesen mutatkozott be az élvonalban. Később alapembere volt a Blue Sharksnak a másodosztályban. 2019-től a mögöttünk hagyott szezon végéig a Sopront erősítette, egyre több játéklehetőséget kapott és az elmúlt két idényben számos alkalommal kezdőként számítottak rá. A 22 éves, 195 cm magas, mezőnyposztokon bevethető kosaras a jó védekezése mellett ponterős meccsekre is képes. Pályafutása talán legjobb teljesítményét épp a Continental Arénában nyújtotta januárban, amikor 86%-os dobóhatékonyság mellett 14 ponttal vette ki részét az SKC győzelméből." - áll a kosárlabda együttes közleményében.