Koronázás és felejthetetlen születésnap – Fürjes Cintia és Balogh Béla a Sziesztában

Koronázás és felejthetetlen születésnap – Fürjes Cintia és Balogh Béla a Sziesztában
Koronázás és felejthetetlen születésnap – Fürjes Cintia és Balogh Béla a Sziesztában

A VIDOR Fesztivál zárónapjával együtt rendezték meg idén a Sunshine Születésnapot, mely egy 18-ik születésnapi bulihoz méltóan felejthetetlenre sikerült. Rengetegen érkeztek a programokra, Miss Mood és a Hősök koncertjén mozdulni sem lehetett a Kossuth téren. Az esti koncertet azonban egy másik különleges esemény előzte meg, hiszen már hagyománynak számít, hogy a Sunshine FM születésnapján megtartják a Miss Summer Sunshine szépségversenyt is. Idén egy napos volt a megmérettetés, gyönyörű hölgyek jelentkeztek, erős volt a mezőny. A legszebbnek járó elismerés végül Fürjes Cintiáé lett, aki királynőhöz méltóan koronában érkezett a Nyíregyházi Televízió stúdiójába. Ha kíváncsi a buli és a verseny részleteire, nézze vissza beszélgetésünket Balogh Bélával és az idei év legszebbjével, Fürjes Cintiával.