Körömrágós hajrá után fontos győzelem a Törökbálint ellen

Körömrágós hajrá után fontos győzelem a Törökbálint ellen

 A férfi kosárlabda NB-I/B-ben a Nyíregyháza Blue Sharks az MTK Törökbálintot fogadta. 9-0-val nyitottak a cápák, és úgy tűnt sima lesz az első negyed. A vendégek azonban a játékrész második felében ledolgozták a hátrányt, és egyenlítettek. A második negyed viszont a nyírségieké volt, és sikerült komoly előnyt kiharcolni, majd a folytatásban tartotta a különbséget a Nyíregyháza. Az utolsó negyedben viszont voltak meleg pillanatok, de 67-60-nál négy perccel a vége előtt Czura bedobott egy triplát, majd Mokánszki és Harmon volt eredményes a büntetővonalról, így megnyerte a találkozót a Blue Sharks.

Nyíregyháza Blue Sharks – MTK Törökbálint 73-66 (21-21, 26-12, 15-19, 11-14)

Blue Sharks: Czura 7, Bazsó 16, Harmon 17, Fazekas 5, Tóth 7

Csere: Sitku 8, Mokánszki 1, Czinger 6, Oláh 2, Bus 4

vezetőedző: Siska János

Dankó László