Koncertre készül a Móricz Zsigmond Kulturális Egyesület  énekkara

A Móricz Zsigmond Kulturális Egyesület  énekkara 2024. június 27-én 17 órától tartja megalakulásának 5 éves jubileumi koncertjét a Városmajori Művelődési Házban.

Köszöntőt Dr. Bihari Albertné, az egyesület alapító titkára mond. Az énekkar az egy órás műsorban népszerű slágereket, nép- és műdalokat, gyermekdalokat ad elő. Vezényel: Antal Krisztina kórusvezető és Ignácz Lászlóné. 

Az énekkar  2019-ben 11 fővel alakult,  mára 31 -en énekelnek a kórusban.   Népszerű slágereket, nép- és műdalokat, ünnepi énekeket, gyermekdalokat adnak elő- Antal Krisztina  karvezető és Ignácz Lászlóné vezényletével.

Műsoraikkal színesítik a kulturális rendezvényeket, az olvasóköri foglalkozásokat, ünnepségeket , könyvbemutatókat, gyermekprogramokat, kiállítás-megnyitókat, bálokat, falunapokat, valamint önálló koncerteket adnak Nyíregyházán, a környező településeken, valamint budapesti országos eseményeken is. Legutóbb a Helló Nyíregyháza! és a Városnapi rendezvényen  népszerű slágerek énekeltek.