Kitüntetett labdarúgó szakemberek - A Labdarúgó Szövetség díjazta a sportembereket

Kitüntetett labdarúgó szakemberek - A Labdarúgó Szövetség díjazta a sportembereket

A Magyar Labdarúgó Szövetség díszes kristályserleggel ismerte el az OTP-Bank Bozsik Programban az elmúlt tíz éves periódusban nyújtott kiemelkedő munkáját tíz megyei sportembernek. Az utánpótlásnevelésben kimagasló munkát végző körzeti szervezők díjátadásának a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei igazgatóság is megadta a módját, hiszen egy jó hangulatú vacsorával tette ünnepélyesebbé a megyei szakemberek kitüntetését. A díjakat Kvaka Árpád megyei igazgató és Pintér László grassroots koordinátor adta át az érintetteknek.  

A kitüntettetek névsora: Csonka Gábor, Kovács József, Kovács Sándor, Kőrizs Károly, Leányvári Attila, Lőrincz Sándor, Siti Ferenc, Szilágyi Sándor, Szilvási István, Virovecz Pál