Kiterjesztették a látogatási tilalmat a Jósa András Kórház teljes intenzív részlegére
Fotó: Illusztráció

A Jósa András Oktatókórházban 2020. február 17-étől, hétfőtől érvénybe lépő részleges látogatási tilalmat az Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Osztály (AITO) Belgyógyászati Intenzív Részlege mellett a Sebészeti Intenzív Részlegre is kiterjesztették, így a teljes osztályon tilos a látogatás.

Ahogy az már pénteken kiderült, az emelkedő számú felső légúti hurutos, influenzás megbetegedések megelőzése érdekében, a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház vezetősége, a betegek védelmében 2020. február 17-étől, hétfőtől részleges látogatási tilalmat rendelt el a Jósa András Oktatókórházban.

A látogatási tilalom az alábbi osztályokat érinti:

- Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Osztály (AITO) - Belgyógyászati Intenzív Részleg

- Szülészet-Nőgyógyászati Osztály

- Gyermekosztály

- Pulmonológiai Osztály

- Sürgősségi Betegellátó Osztály

- Hematológiai Osztály