Kimaradtak a helyzetek, büntetett a Pécs

A mieinknél Hrabina Alex védett, és Gál Szabolcs is először volt kezdő a Nyíregyháza Spartacusban.

Jv: Hanyecz Bence (Punyi Gyula, Tőkés Róbert)

Nyíregyháza: Hrabina - Kiss Á., Gál, Deutsch (Jánvári 35. ), Nagy B., Farkas B.(Pataki 75.), Sigér, Pantovic(Myke 75.), Kovácsréti(Gresó 61.), Szerető(Adamcsek 61.), Novák

vezetőedző: Visinka Ede

Pécs: Varasdi – Major S (Svedyuk 77.), Krausz, Katona, Majnovics,Kesztyűs B., Szeles, Kártik(Rácz 77.), Gera Z., Kocsis B.,Tóth-Gábor.

vezetőedző: Weitner Ádám

1. perc A Pécs kezdte a találkozót.

2. perc Szerető majd Kovácsréti lőhetett volna a 16-oson belül, de mentettek a pécsiek.

10. perc Vezet a Pécs. Kocsis küzdött nagyot az alapvonalnál, beadása után Gera lőtt a kapuba közelről, 0-1.

17. perc Hazai szabadrúgás után Novák érkezett, de elütötte a labdát Varasdi.

22. perc Novák indult  jobb oldalon, beadása után mentettek a védők.

25. perc GÓÓÓÓL!!! Kiss Ákos ment el a jobb oldalon, beadása után Novák Csanád lőtt a kapuba, 1-1.

35. perc Deutsch Bence sérült meg komolyan, nem tudja folytatni. Jánvári érkezett a helyére.

38. perc Szerető indult egy labdára, elsőre eltolta a kapus mellett, de Varasdi végül hárított.

45+2. perc Szép jobb oldali akció után Kiss tette középre a labdát, Pantovic lőtt, de blokkolták.

45+2. perc A vendégek vezetőedzője kapott sárga lapot reklamálásért.

47. perc Sigér lövését blokkolták a pécsiek.

53. perc Farkas B. kapott sárgát.

57. perc Tóth-Gábor lőtt a kapuba, de lesen állt a PMFC támadója.

58. perc Novák lőtt futtából, szögletre pattant a labda.

64. perc Gál buktatta Gerát, 11-es. A büntetőt Kesztyűs végezte el, és a jobb alsó sarokba lőtt, 1-2.

70. perc Katona kapott sárga lapot.

74. perc Kiss. Á. kapta vissza Gresótól a labdát, majd mellé lőtt 12 méterről.

76. prec Rácz kapott sárga lapot.

81. perc Veszélyes hazai szögletek egymás után, de rendre mentettek a pécsiek. Az egyik eset után kezezést reklamáltak a mieink.

84. perc Kocsis 22 méteres szabadrúgását tolta ki Hrabina.

86. perc Novák csúsztatását fogta Varasdi.

87. perc Adamcsek erős lövését tolta ki a kapus a léc alól.

88. perc Jánvári kapott sárgát.

91. perc Hazai szöglet után Sigér a kapufát találta el. A kipattanó után mentettek a pécsiek.

93. perc Adamcsek lőtt alig mellé.

Vége a mérkőzésnek, nyert a Pécs.

Visinka Ede: – Nagyon sajnálom az eredményt, mert sokat dolgoztunk. Semmiből kaptunk gólt, majd futottunk az eredmény után és egyenlítettünk ugyan, a második félidőben olyan szituációban faultoltunk tizenegyest érően, amiben elkerülhető lett volna a szabálytalanság. Mindent megtettünk, de ennél is több kell! Sajnálom a szurkolóinkat, a tulajdonost és a várost, hogy nem tudunk örömet szerezni. Mérkőzéseket kell nyernünk, mert fogynak a lehetőségek.