Szolnokon lépett pályára az NB-II-ben a Szpari.

Szolnok - Nyíregyháza Spartacus 1-0 (0-0)

Jv: Lovas László(Punyi Gyula, Márkus Péter)

Szolnok: Hegedűs - Gohér, Szabó A., Szekszárdi, Sipos, Kurdics, Lakatos (Tóth 86.), Kovács O., Hleba (Kónya 84.), Irmes (Busa 66.), Földi

vezetőedző: Romanek János

Nyíregyháza: Fejér - Szabó B.(Godwords 83.), Gengeliczki, Jánvári, Nemes, Márkus, Vass P.(Hamed 75.), Pócsik (Gresó 62.), Zamostny, Kovács Á.(Paku 75.), Banyoi (Novák 62.)

edző: Balogh Zoltán, Márton István

1. perc A Szpari kezdte a találkozót. Szép számban érkeztek nyíregyházi szurkolók is.

4. perc Veszélyes Szpari szöglet után Jánvári elől ütötte el a labdát Hegedűs.

13. perc Kovács Á. cselezgetett, majd lőtt futtából 20 méterről, védett a szolnoki kapus.

14. perc A bal oldalon vezetett támadást a Szolnok, Sipos labdája pedig a hosszú oldali kapufáról pattant ki.

17. perc Földi lőtt közelről, Jánvári önfeláldozóan mentett.

18. perc Szpari szöglet után Gengeliczkinek volt picit magas a beadás.

20.perc Zamostny passzolt Kovácshoz, utóbbi kicsit hosszan tolta meg, így szerelték.

23. perc Irmes kapott sárga lapot.

30.perc Banyoi tette vissza lövésre a labdát Vassnak, de végül szerelték.

40. perc Nemes tette volna vissza labdát egy indítás után, de a hazai védők mentettek.

42. perc Földi adta be középre veszélyesen a labdát, de sikerült menteni.

45. perc Zamostny ment el veszélyesen a bal oldalon, beadása után Gohér saját kapuja fölé emelt. A szögletre már nem maradt idő. Az első félidő nem hozott gólt.

53. perc Zamostny lőtt mellé 22 méterről.

59.perc Vass indult el jól a bal oldalon, majd középen Zamostny lőhetett 15 méterről, blokkolták.

60.perc Tüzijáték a Szpari kapuja előtt, Hleba próbálkozása után végül Irmes lőtt 10 méterről mellé.

70. perc Lakatos ment el veszélyesen a bal oldalon, Szabó B. szögletre mentett.

72. perc Nemes beadása után Szabó B. fejelt, fogta a labdát Hegedűs.

75. perc 75. perc Vezet a Szolnok. Egy jobbról érkező Sipos beadásnál a kapuba pattant a labda középen Gengeliczkit érintve, 1-0

78. perc Nemes beadása után Novákot rántották le középen, 11-es! A büntetőt Zamostny mellé lőtte.

90. perc Gresó fejelt mellé Godwords beadása után.