Kilencedszer sem hibáztak - Budafokon is nyert a Hübner Nyíregyháza BS

Kilencedszer sem hibáztak - Budafokon is nyert a Hübner Nyíregyháza BS

A tabella élmezőnyéhez tartozó Budafok vendége volt a Hübner Nyíregyháza BS. A Cápák remek formában várhatták a találkozót, mivel nyolc meccset nyertek zsinórban. Az első negyedben bizonyították - nem véletlenül. Komoly előnyt sikerült kiharcolni már az első játékrészben, és a nagyszünetig tovább nőtt a különbség. Sőt, a folytatásban is remekül dobtak a mieink, így a végén már csak az volt a kérdés, megszületik-e a századik pont. Végül ez nem jött össze, a kilencedik győzelem viszont igen! 

Budafok - Hübner Nyíregyháza BS 67-99 (17-31, 12-18, 15-32, 23-18)

Nyíregyháza: Dancsecs A. 16/12, Tóth G. 15, Bazsó B. 13/9, Bus I. 17/9, B.A.Hobbs 25/6.
Csere: Mokánszki M. 1, Vaskó Gy., Demeter Á. 1, Sitku M. 7/3, Szobi D. 2, Czinger Z. 2.

vezetőedző: Siska János