Kettőből kettő - második meccsét is megnyerte idén a Nyíregyházi KC

Kettőből kettő - második meccsét is megnyerte idén a Nyíregyházi KC

 A Debrecen elleni győzelem után az Ózdot fogadta a férfi kézilabda NB-I/B-ben a Nyíregyházi KC. A férfi kézilabdások számára fontos volt a meccs, mivel a borsodiak egy ponttal előzték meg a találkozó előtt a mieinket. 6 perc 32 másodpercet kellett várni az első gólra melyet Szűcs Balázs lőtt, majd 3-1-el kezdett az NYKC, de jött egy 5-0-ás vendég roham, így már az Ózd állt jobban. Az első félidő hajrájában négy gólos hátrányból jött vissza a Nyíregyháza és döntetlen volt az állás a szünetben. Fordulás után is sokáig a kapusokról szólt a meccs, mind Oláh Zoltán mind Manojlovity Borisz remekül védett, így egyik csapat sem tudott meglépni. Aztán a végén Gadnai Attila is beállt, és a hálóőr ziccereket fogott, miközben elől rendre eredményes volt az NYKC, mely második idei meccsét is megnyerte, és fontos két pontot szerzett. 

Nyíregyházi KC - Ózdi KC 27-24 (12-12)

Nyíregyháza: Oláh - Vasas, Varga 3, Szűcs 5, Erdős 5, Nyitrai 1, Lestál 4

Csere: Gadnai (kapus), Boda 1, Kurbely 4, Tamás, Gubó 2, Illés, Fábián

Szakmai igazgató: Varga Zsolt

DL