Kettőből kettő - Debrecenben is győzött a Sunshine NYÍKSE

Folytatódott a férfi kosárlabda NB-II-es bajnokság. A Keleti csoportban a győzelemmel rajtoló Sunshine NYÍKSE a BKG Príma Akadémia  Debrecen vendége volt, mely az első meccsén kikapott.  A mieink kezdtek jobban, és nagyon hatékonyan támadva már az első negyedben 13 pontos előnyt sikerült szerezni. Jól is jött mindez, mert a folytatásban több volt a hiba, és a házigazda ezt kihasználva ledolgozta hátrányának a felét, így a nagyszünetben 39-44 volt az állás. Fordulás után sikerült rendezni a sorokat, ismét a mieink játszottak jobban, és először vezetett több mint húsz ponttal a Sunshine NYÍKSE. A záró negyedben tovább nőtt a távolság, így a nyíregyházi csapat magabiztosan győzött második mérkőzésén is.

BKG Príma Akadémia Debrecen – Sunshine NYÍKSE 61-91 (19-32, 20-12, 11-29, 11-18)

NYÍKSE: Savic 11/3, Vida 6/6, Zajácz 24/9, Földesi 16/3, Asztalos 12
Csere: Bíró 6/3, Balogh B., Tóth V. 8, Szenti 4, Csirpák 4
Vezetőedző: Kovács Tibor