Két tucat Fóka-érem Csongrádról - jól szerepeltek a senior úszók

Két tucat Fóka-érem Csongrádról  - jól szerepeltek a senior úszók

Összesen huszonnégy érem és több egyéni csúcs is termett a Nyíregyházi Fókák SE csapatának a hétvégi, csongrádi senior úszóversenyen. Legsikeresebb versenyzőként Cserés Miklós öt aranyéremmel zárta a megmérettetést, emellett egy egyéni ezüstérmet is szerzett. Cseh Imre mérlege három első, négy második és egy harmadik hely, míg Hudáky Zoltán két-két-két alkalommal csapott célba elsőként, másodikként és harmadikként. A három férfi versenyző a törökbálinti színekben induló Erdélyi Ferenccel kiegészülve egy váltó ezüstéremmel is gazdagodott. Mindemellett a csapat egyetlen női indulója, Szarvas-Hudáky Zsuzsanna három első helyezéssel térhetett haza. A nyíregyházi senior úszócsapat tagjai sokat nem pihenhetnek, ugyanis a június végi, gyulai nyílt pályás országos bajnokságra készülnek, ráadásul egy héttel később, Kassán is megméretteti magát a klub négy versenyzője.