Két területi első és egy második helyezéssel indították az idei versenyeket az apáczaisok

Két területi első és egy második helyezéssel indították az idei versenyeket az apáczaisok
Eredményesen repültek a korongok a tavaszi szélben!

Két területi első és egy második helyezéssel indították az idei versenyeket az Apáczai Iskola frizbisei!

2019. április 12-én Gyöngyösön rendezték meg az Ultimate Frizbi Diákolimpia országos elődöntőjét. Ezen a versenyen a Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és AMI három csapatot is indított.

A II. korcsoport (3-4. évfolyamosok) vegyes kategóriájában második helyezést értek el, míg a III. korcsoport (5-6. évfolyamosok) vegyes kategóriájában  és a IV. korcsoport (7-8. évfolyamosok) lány kategóriájában az első helyet sikerült megszerezni. Így mind a három csapat tagjai jogosultságot szereztek arra, hogy részt vegyenek 2019. május 25-én a gödöllői országos döntőn.