Két nap alatt négy meccs - hazai környezetben játszottak a vízilabdások

Két nap alatt négy meccs - hazai környezetben játszottak a vízilabdások

 Február utolsó előtti hétvégéjén rendezték Nyíregyházán a MVLSZ Dél - Keleti Gyerek IV. Bajnokság küzdelmeit az alapszakasz 3. fordulójában, ahol az AQUA SE (2007-es korosztályú) csapata vízbe szállt az ZF Eger, Szabadka, Szeged és Szentes csapatai ellen. A két nap alatt lejátszott négy meccsen a lelkes és szépszámú közönség küzdelmes mérkőzéseket láthatott a Sóstói uszodában. Hatvani Péter gyerekei megmutatták, hogy a kifejezetten erős bajnokságban fel tudják venni a versenyt a "top" csapatokkal és akár a győzelemre is esélyesek. A hétvégét értékelve kijelenthetjük, hogy minden játékos oda tette magát a meccseken, amely eredmény tekintetében egy győzelmet, egy döntetlent és két (szoros mérkőzésen) vereséget jelentett a csapatnak.

EREDMÉNYEK:

AQUA SE - ZF-Eger 3 - 6

Gól: Virág 3
AQUA SE - Vojvodina 10 - 10

Gól: Virág 8, Csiszár 1, Székely 1
Szegedi VPS - AQUA SE 10 - 6

Gól: Virág 6,
AQUA SE - Szentes fiú 7 - 6

Gól: Virág 3, Csiszár 2, Székely 1, Rudik 1

Bajnokság állása:

1. Szolnoki Dózsa 37
2. Szegedi Vízipóló Suli 21
3. Vojvodina 18
4. Szentes fiú 16
5. ZF-Eger 14
6. AQUA SE 5 

A következő kétnapos fordulót április 6-7-én Egerben rendezik.