Két ezred hiányzott a dobogóhoz

Portugáliában vasárnap is folytatódott az Euroformula Open bajnokság, ahol a nyíregyházi Révész Levente is indul a Team Motopark csapat színeiben. Két versenyt is rendeztek ma Portimaoban. A nap első futamán remekül jött el a rajt után a magyar pilóta, egy ideig a második helyen haladt, majd megelőzte Bergmeistert, és az élre állt. Féltávnál viszont Benavides bebújt Levente mellé, majd Fluxá is elé került. Az utolsó kör utolsó kanyarjáig tartotta a harmadik pozíciót a nyíregyházi sportoló, és a célegyenesben egyszerre intették le Simonazzival. Végül az olasz 2 ezred másodperccel ért hamarabb célba, és lett harmadik, Révész Levente pedig a szombati negyedik hely után ismét a negyedik helyen zárt. 
A nap második versenyének elején is Simonazzival vívott nagy csatát a Team Motopark pilótája, oda-vissza előzgették egymást a 4-5. helyen. A 6. körben sikerült utolérni Bergmeistert, és egy nagyon szép előzéssel a harmadik helyre jött fel Révész Levente. Sajnos három körrel később viszont füstölni kezdett autója, és technikai hiba miatt fel kellett adnia a küzdelmet.