Kedden is adtak munkát bőven a viharos szél okozta károk Szabolcs megyében
Kedden tízszer vonultak Szabolcs-Szatmár-Bereg megye tűzoltói a viharos erejű szél okozta károk felszámolása miatt

Nyíregyházán, az Epreskert és a Holló utcában egy nagyméretű fa ága lehasadt, és veszélyeztette a gyalogos- és a közúti forgalmat.

Nyíregyháza- Butykánál, egy meggyfa borult az úttestre, a nyíregyházi hivatásos tűzoltók motoros láncfűrész és kihúzós létra segítségével szüntették meg a veszélyt. Tiszalöknél vasúti sínekre és az úttestre dőlt egy nyolc méteres akácfa a viharos széllökések miatt. Nagykállóban, egy lakóépületre borult két nagyméretű fa. Tuzséron egy óvoda udvarán lévő fa ága hasadt le és akadt fent, amely veszélyt jelentett egy légkábelre is. A záhonyi és a kisvárdai hivatásos tűzoltók gépezetes tolólétra és motoros láncfűrésszel avatkoztak be.

Személyi sérülés egyik esetben sem történt.