Karácsonyi koncert

A Római Katolikus Társszékesegyházban Nyíregyháza hagyományos karácsonyi koncertjén a Cantemus kóruscsalád és a Szabolcsi Szimfonikus Zenekar varázsolt ünnepi hangulatot. Dr. Kovács Ferenc polgármester köszöntőjében hangsúlyozta, a nyíregyháziak igazán nyitottak a közösségi programokra, egész évben nagy becsben tartjuk az együtt töltött időt. Persze az adventi várakozás más mint a többi esemény, emelkedettebb és meghittebb. Nyíregyházán ma nyugalomban, békében élhetünk, épül, fejlődik városunk, egyre több munkahely jön létre. Egymás után újulnak meg az önkormányzati intézmények, és itt épül az ország egyik legmodernebb kórháza. Számos ingyenes kulturális és sport program várja egész évben a kikapcsolódni vágyókat. A város gazdasági stabilitásának köszönhetően az önkormányzat egyre több segítséget tud nyújtani a rászorulóknak is. Ezek mind olyan értékek, amelyekre büszkének, de hálásnak is kell lennünk, mert nyíregyházinak lenni jó.

A képre kattintva galéria nyílik!

A polgármester ünnepi beszédében kiemelte, karácsonykor megvilágosodnak, felerősödnek a legemberibb értékek és érzések, a család szeretete, a gondoskodás, az odafigyelés másokra. Ez a világosság járja át a városunkat is. Dr. Kovács Ferenc a nyíregyházi családoknak azt kívánta, szeretet és boldogság, bőség és áldás legyen minden otthonban.

Szoboszlai Tibor