Karácsonyi jótékonysági akció - várják a röplabdások és a kosarasok a felajánlásokat

Karácsonyi jótékonysági akció - várják a röplabdások és a kosarasok a felajánlásokat

A Fatum-Nyíregyháza röplabda csapat és a Hübner Nyíregyháza BS kosárlabda csapat idén is meghirdeti karácsonyi jótékonysági akcióját. Várnak minden megunt, de még használható - elsősorban fejlesztő -  játékot, amellyel a nélkülöző gyerekek karácsonyát szeretnék  szebbé tenni. Az adományokat a két csapat decemberi hazai mérkőzéseire, vagy december 18-ig hétköznaponként a Continental Aréna 150-es irodájába hozhatják el a szurkolók. A felajánlásokat az Oltalom Szeretetszolgálat Családok Átmeneti Otthona (ismertebb nevén Csillag utcai Anyaóvó) részére juttatják el. A bentlakásos intézmény átmeneti szállást, ideiglenes elhelyezést biztosít, a krízishelyzetben lévő, bántalmazott, vagy a hajléktalanság veszélyébe került anyák és gyermekeik számára.