Karácsonyi börze az Állatbarát Alapítványál-Még érdemes ellátogatni a menhely telephelyére

Karácsonyi börze az Állatbarát Alapítványál-Még érdemes ellátogatni a menhely telephelyére
Karácsonyi börze az Állatbarát Alapítványál - Még érdemes ellátogatni a menhely telephelyére!

Az utolsó hétvégéjéhez érkezett az Állatbarát Alapítvány által szervezett karácsonyi bazár, melynek keretein belül az alapítvány Csatorna utcai telephelyén december 23-ig várják az érdeklődőket. A bazárban a kiválasztott tárgyakért cserébe egy ládába lehet bedobni a menhely lakóinak adományozni kívánt összeget, és akár nemcsak négylábú kedvenceinknek, hanem a család többi tagjának is találhatunk karácsonyi ajándékokat a választékból. A részletekről pedig már Novák Évát kérdeztük a Nyíregyházi Televízió Szieszta című műsorában.

A részletekért nézzék vissza beszélgetésünket!