Polgármesteri újévi köszöntő - „Kedves Nyíregyháziak!"

Polgármesteri újévi köszöntő - „Kedves Nyíregyháziak!"
Polgármesteri újévi köszöntő - „Kedves Nyíregyháziak!

Nemsokára eljön az újesztendő, ami a jókívánságok és a köszönet ideje. Ezúton is szeretném megköszönni a bizalmukat és a felhatalmazásukat annak a munkának a folytatásához, melynek során Nyíregyháza sokat fejlődött és nagyot lépett előre az elmúlt években. Az önkormányzat és a város vezetése továbbra is azon fog dolgozni, hogy ez a nagyváros méltó otthona legyen az itt élőknek. Számos fejlesztés van jelenleg is folyamatban, és nagyon sok tervünk van még, a munkahelyek teremtése, a befektetések ösztönzése, valamint például a turizmus és a környezetvédelem területén, de az infrastrukturális korszerűsítéseket is folytatjuk. Bizakodóan tekintünk előre, mert meggyőződésünk, ahogy eddig, úgy a jövőben is önökkel együtt, a városunkért felelős közösségben, egymást erősítve építkezünk tovább. Azt kívánom, hogy az elkövetkező esztendőben is kísérje személyes, családi életüket a szeretet és megértés, a meleg, biztonságos otthon nyugalma, pályafutásukat és céljaik megvalósítását pedig sok siker. Eredményekben gazdag, boldog új évet kívánok magam és a teljes városvezetés, a képviselő-testület nevében is minden nyíregyházinak!

 

Dr. Kovács Ferenc polgármester,

Nyíregyháza MJV”