Kapj el, ha tudsz! – Premier a színházban, Mészáros Árpád Zsolt volt a Szieszta vendége

Minden idők egyik legnagyobb amerikai csalójának igaz történetéből 2002-ben Steven Spielberg rendezett igazi kultuszfilmet, ez az alkotás lett az alapja a 2011-es Broadway-musicalnek.

A nagyszabású előadásban a főszereplő Frank Abagnele-t Jenővári Miklós alakítja, a főbb szerepekben Illyés Ákost, Mészáros Árpád Zsoltot, Nagyidai Gergőt és Jenei Juditot is láthatják a nézők.

A zene, tánc és vígjátéki elemeken túl azonban komoly pillanatokra is számíthatnak, többek között erről, a szombati premier előtti próbafolyamatról, valamint a főváros és a nyíregyházi teátrum közötti ingázásról is mesélt a Nyíregyházi Televízió Szieszta című műsorában Mészáros Árpád Zsolt, aki a nagysikerű Spamalot előadás után a Kapj el, ha tudsz! darabban is látható a Móricz Zsigmond Színházban. 

A részletekért nézzék vissza beszélgetésünket itt: