Jótékonysági rendezvény május 4-én a Budai ikrek megsegítésére

Jótékonysági rendezvény május 4-én a Budai ikrek megsegítésére
A műsorban fellép többek között a Karmapirin és a Szabolcs Néptáncegyüttes is.

A 99,4 Sunshine FM és a „Lógjunk anyuval" tánccsoport a Budai ikrek, Zsombor és Lia, valamint az édesapa, Budai Ferenc megsegítésére jótékonysági koncertet szervez május 4-én, szombaton 14 órától Nyíregyházán, a Szabadság téren, ahol támogatói jegyek megvásárlásával járulhatnak hozzá a család megsegítéséhez.

Az is fontos küldetése a szervezőknek, hogy felhívják a figyelmet a szülés utáni depresszió veszélyeire, ugyanis a statisztikák szerint az első babás édesanyák 80 százaléka szenved ebben, de többségüknél az első órák, napok után elmúlik. Tíz százalékuk esetében viszont szakember segítsége kell ahhoz, hogy átlendüljenek ezen a mentális állapoton.

A kezdeményezéshez csatlakoztak egészségügyi szakemberek és a Rotary Club Nyíregyháza, valamint a műsor fellépői, azaz a Karmapirin, a Tibi a hegyről, a Menta Projekt, a Lógjunk Anyuval Tánccsoport, a Milord Duó, a Princess balett, a 2 Step Dance; a Szabolcs Néptáncegyüttes és a Golden Dance.