Jön a Középiskolás Közlekedésbiztonsági Kupa

Jön a Középiskolás Közlekedésbiztonsági Kupa

Az ORFK-OBB a hagyományokhoz híven idén is meghirdette a felmenő rendszerű Középiskolás Közlekedésbiztonsági Kupát. A Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Balesetmegelőzési Bizottság a megyei döntőt 2015. április 14-én 11.00 órai kezdettel rendezi meg Nyíregyházán.

A versenyre 2015. április 9-én 14.00 óráig lehet jelentkezni Szikszai Tihamér r. őrnagy, a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya kiemelt főelőadójánál a szikszait@szabolcs.police.hu e-mail címen.

A versenyzők 3 kategóriában mérik össze tudásukat:

– kerékpár
– segédmotoros kerékpár
– személygépkocsi

Egy versenyző csak egy járműkategóriában indulhat!

A részvétel feltételei:

Versenyző csak középfokú oktatási intézmény (szakmunkásképző, szakközépiskola vagy gimnázium) tanulója lehet. A 2., illetve 3. kategóriában induló versenyzőnek az adott járműre érvényes vezetői engedéllyel kell rendelkeznie. Valamennyi versenyzőnek vezetésre képes állapotban kell lennie.

A verseny részletes szabályairól szintén a szikszait@szabolcs.police.hu címen lehet bővebb felvilágosítást kérni.