Jól vizsgázott az Atlétikai Centrum - Nemzetközi versenyt rendeztek
Fotó: Szarka Lajos

Benépesült az Atlétikai Centrum, fedettpályás nemzetközi versenyt rendeztek Nyíregyházán. 31 egyesület nevezett, 26 hazai és 5 szlovák klub legjobb ifi és junior versenyzői mérték össze tudásukat. Több mint 300 rajtot láthattak az érdeklődők. A Sportcentrum sportolói is elindultak, akik először versenyezhettek hazai környezetben. Ez volt az első nagyobb nemzetközi verseny az Atlétikai Centrumban, melyet továbbiak követnek januárban és februárban.

- Jól vizsgázott a létesítmény, elégedettek voltak a szövetség képviselői a pályával, a rendezéssel. Ezzel elkezdődött a fedettpályás idény, és ami nagyon fontos, hogy a Nyíregyházi Sportcentrum atlétái végre hazai környezetben állhattak rajthoz, szép számú közönség előtt. A verseny remekül szolgálta az indulók felkészülését - mondta Vas László, a Sportcentrum szakágvezetője. 

 

Kapcsolódó galéria

Nyílt fedett pályás verseny az Atlétikai Centrumban