Jöjjön és főzzön egy sztárszakáccsal!

Jöjjön és főzzön egy sztárszakáccsal!

Országos főzőturnéra indul a TV Paprika sztárszakácsa, Bede Róbert. A Boldogság Útjain című legújabb saját gyártású műsor egyik állomása Nyíregyháza lesz, ide május 25-én érkezik a stáb.
A televíziós felvétel nyilvános lesz, a séf kifejezetten várja az érdeklődő nézőket, akik szívesen belesnének egy-egy forgatás kulisszatitkaiba.
– Természetesen nemcsak a forgatás hangulatába kóstolhat bele az, aki eljön, hanem az elkészült ételekkel is megkínálom. Azt is elárulom, hogy sztárvendégeim közül Puskás Peti énekes vár bennünket, vele főzünk majd közösen – mondta Bede Róbert és hozzátette: – A jó hangulaton túl a közös fényképezkedésért, dedikálásért, receptekért és számos ajándékért is érdemes lesz eljönni!
A TV Paprika nézőinek egyik kedvenc szakácsa május 25-én a Sóstói Múzeumfalu Ma vagyon falusi pünkösd elnevezésű rendezvényén várja majd az érdeklődőket.