Jaj de jó a habos sütemény – Vándor Habverő Versenyt tartottak Oroson

Február 26-án tartották Oroson a Vándor Habverő Süti Sütő Versenyt, ami fantasztikus hangulatban és desszertekben gazdagon telt.

– Nagyon jó hangulatban telt a szombat délután megrendezett Vándor Habverő Verseny. Közel 30 ember mérettette meg magát, sem a versenyzőknek, sem pedig a zsűrinek nem volt könnyű dolga, hisz pompásnál pompásabb desszertek sorakoztak – tájékoztatták szerkesztőségünket a verseny szervezői.

A zsűri döntése alapján az alábbiak szerint alakult a kiélezett verseny:

I. Helyezett: Forgony Evelin 
II. Helyezett: Imrécziné Lukács Edit
III. Helyezett: Dankócsik Ferencné
Különdíjas: Gömöri Gyuláné

– Béres Gyula az általa készített utánozhatatlan kovászos kenyerével lepte meg a részvevőket. Gratulálunk minden versenyzőnek a csodás alkotásokért. Köszönjük mindazoknak akik megjelentek a versenyen, külön köszönet a zsűritagok munkájáért! – köszönte meg a részvételt Dr. Tirpák György önkormányzati képviselő.