Izgalmas meccs után nyíregyházi győzelem
Fotó: Kohut Árpád

Izgalmas mérkőzést játszott az A' Stúdió Futsal Nyíregyháza az Aramis ellen az NB-I-ben. Emberelőnyből a vendégek szereztek vezetést, de Krajnyák Zsolt egyenlített, majd egy perccel később Gregory már a mieinket juttatta előnyhöz. Fordulás után Büki lőtt gólt, de Öreglak, majd Maneca is eredményes volt. Hátradőlni azonban nem lehetett, mert ismét szépített az Aramis. A hajrában Öreglaki ívelt az üresen hagyott kapuba, ám még erre is volt válasz vendég oldalon, a Stúdió viszont izgalmas mérkőzésen 5-4-re győzött. 

NB I, 13. forduló

A’Stúdió Futsal Nyíregyháza–Aramis SE 5–4 (2–1)

Continental Aréna, v.: Forgács, Szabó P. (Szabó F.).

Nyíregyháza: Gagyi – Öreglaki, Gregory, Dávid, Maneca. Csere: 
Petró, Szabó, Krajnyák, Kovács R., Kovács G., Urr, Kovács E., Lakatos, Kovács Á. Vezetőedző: Lovas Norbert.

Aramis: Soós – Komári, Szeghy, Moga, Lévai. Csere: Bukodi, Horváth, Gáspár, Vattamány, Gellérfi, Szücs, Bognár, Erdősi, Büki. Vezetőedző: Horváth Szabolcs.

Gól: Krajnyák (12.), Gregory (13.), Öreglaki (23., 39.), Maneca (24.), illetve Bognár (11., 30.), Büki (23., 40.).
Kiállítva: Dávid (11.).

Kapcsolódó galéria

A'Stúdió Nyíregyháza vs Aramis SE futsal mérkőzés a Continental Arénában