Izgalmakkal teli évad kezdődik ősszel a színházban, jövőhéttől válthatók VIDOR-jegyek

Izgalmakkal teli évad kezdődik ősszel a színházban, jövőhéttől válthatók VIDOR-jegyek

A Móricz Zsigmond Színház június 25-én hozta nyilvánosságra a következő évad részletes programját, és már a bérletek megújítása és értékesítése is hetekkel ezelőtt megkezdődött.

A színházbérlettel rendelkezőknek ezúttal is elővásárlási jogosultság jár a VIDOR belépőkre. A VIP bérletesek már július 26-án (hétfőn) válogathatnak a Móricz Zsigmond Színház Szervező- és jegyirodájában, az érvényes színházbérlettel rendelkezők kedd reggel 7 órától kétnapos elővásárlási jogosultsággal rendelkeznek, csütörtök reggel 7 órától pedig bárki számára megvásárolhatóvá válnak a biléták, melyek augusztus 2-ától online is elérhetőek lesznek. 

A részletekről pedig már Tamás Attilát és Horváth Illést kérdeztük a Nyíregyházi Televízió Szieszta című műsorában.