Ismét kiderül mennyire finom Nyíregyháza! Jön a Helyi Termékek Fesztiválja!

Kóstold meg a legkiválóbb helyi finomságokat és ismerd meg a minőségi kézműves alkotásokat 2024. május 17-18-án, Nyíregyházán!

A tavasz beköszöntével egy új rendezvénnyel bővül a nyíregyházi programok sora, amelynek központjában ezúttal az ízek és a színek állnak. A Nyíregyházi Turisztikai Iroda által szervezett Helyi Termék Fesztiválon a legfrissebb terményekből készült specialitások és kézműves mesterművek várnak mindenkit a Kossuth téren. Töltsd fel a kamrád sajttal, mézzel, szörpökkel, lekvárokkal, chilivel és savanyúságokkal vagy lepd meg magad és szeretteidet különleges kerámiákkal, textíliákkal, ékszerekkel és dísztárgyakkal. 20 faházban, közel 40 kézműves és termelő portékáit ismerheted meg, köztük szlovák és lengyel partnerek termékeit is.

A fesztivállal egy időben rendezik meg a Kossuth téren a nyíregyházi Városnapokat is, így a helyi kincsek mellett színpadi produkciók, várostörténeti kerékpártúra és koncertek is várnak!

Időpont: 2024. május 17-18. (péntek-szombat)

Helyszín: Nyíregyháza, Kossuth tér