Irány Budapest, jön a 30. Honvéd-Szpari meccs

A vasárnapi a 30. bajnoki mérkőzés lesz a Nyíregyháza Spartacus és a Honvéd között, az NB-II-ben viszont csak a negyedik. Az eddigi meccsekből 10-et nyert a Szpari, 13-at a fővárosi gárda, utoljára viszont ősszel döntetlen lett a végeredmény Balmazújvárosban. Dúzs Gellértnek köszönhette akkor elsősorban a pontot a budapesti csapat, mivel a kapus minden próbálkozást hárított. A Honvéd számára nem sikerült végül jól az ősz, a tavaly még az élvonalban szereplő csapat viszont nyerte az első tavaszi meccsét, és a 9. jelenleg a tabellán, 25 ponttal. Öt meccs óta veretlenek, a Szpari viszont az elmúlt hét mérkőzését megnyerte, így két jó formában lévő gárda találkozik. A mérkőzés iránt nagy az érdeklődés, Nyíregyházáról is sok szurkoló tervezi az utazást. A vendégszektor a mérkőzés kezdete előtt 1.5 órával nyit, a találkozó pedig 14 órakor kezdődik Budapesten.  A pénztárban készpénzzel, míg a Bozsik Arénán belül – a büfében – csak bankkártyával vagy egyéb készpénzmentes módon tudnak fizetni a drukkerek. A mérkőzésre csak érvényes jeggyel lehet belépni a stadionba, a jegyértékesítés során azonosító adatokat nem kérnek. Elővételben, interneten keresztül: https://jegy.honvedfc.hu oldalon vásárolhatnak jegyet a vendégszurkolók a vendégszektorba (D5-D6-D7 szektorok). Amennyiben elővételben nem fogy el az összes vendégjegy, a vendégpénztár mérkőzésnapon az Iparos utcában a vendégbejáratnál nyit ki. 

A vendégszektor szurkolói számára belépés az Iparos utca felől, parkolás: a környező utcákban, valamint korlátozott számban a vendég szurkolói bejárat utcájában, az Iparos utcában a KRESZ szabályainak megfelelően lehetséges. A hazai csapattól kapott információ szerint lesz élő stream közvetítés a mérkőzésről.