Ingyenes lesz  a Szpari vasárnapi meccse

A szezon legfontosabb mérkőzését vívja a Nyíregyháza Spartacus FC vasárnap, a Practical VLS Veszprém ellen. Ha nyer a Szpari, az NB-II-ben marad. A klub - bízva abban, hogy sokan buzdítják majd a csapatot a helyszínen - úgy döntött, a legutóbbi hazai meccshez hasonlóan ezúttal is ingyenes lesz a belépés a szurkolók számára a 17.30-kor kezdődő mérkőzésre! 

Tiszteletjegyekre szükség van, azt érkezéskor a helyszínen, a pénztárban vehetik majd át a nézők. A nyíregyházi ultrák a vendégszektort  ("C") használhatják a mérkőzésen, míg a vendég drukkerek a "D" jellel ellátottban szurkolhatnak. Akik nem az ultrák között akarnak szurkolni, azok az "A" szektorokban foglalhatnak helyet. 

Ingyenes szurkolói busz a korábbi mérkőzésekhez hasonlóan most is indul a mérkőzésre a Városi Stadion parkolójából, vasárnap 15 óra 45 perctől. Regisztrálni nem kell, érkezési sorrendben lehet felszállni.