Így járnak a buszok Borbányán a Pitypang utca felújítása miatt

Folytatódik a Pitypang utca felújítása. A héten aszfaltmarási munkálatokat végez a kivitelező, valamint az aknafedlapok szintbe emelése várható. A kivitelezés érinti a buszközlekedést is, április 10-től (szerdától) az ideiglenes közlekedési rendet vezetnek be. 

2-es vonal esetén:

  • a járatok az Autóbusz-állomás feléa Lakatos utca megállóhelytől a Kállói út – Tünde utca – Ipari utca, forduló terelőútvonalon közlekednek, ezért a Pitypang utca, Alma utcai iskola, Pipacs utca, Alma utca, ABC és Alma utca megállóhelyeket NEM ÉRINTIK.

13-as és 13Y-os vonalak esetén:

  • a járatok a Sóstói úti kórház feléaz Alma utcai iskola – Alma utca – Tünde utca – Ipari utca, forduló terelőútvonalon közlekednek, ezért a Pitypang utca, Borbánya, iskola, Borbánya, ABC és Tünde utca megállóhelyeket NEM ÉRINTIK.

25-ös vonal esetén:

  • a járatok az Alma utcai iskola feléa Lujza utca megállóhely után a Kállói út – Tünde utca – Ipari utca, forduló – Tünde utca – Alma utca terelőútvonalon közlekednek, ezért a Tünde utca, Borbánya, ABC, Borbánya, iskola, és Pitypang utca megállóhelyeket NEM ÉRINTIK.
  • a járatok a Vasútállomás feléaz Alma utcai iskola – Alma utca – Tünde utca – Ipari utca, forduló – Tünde utca – Kálló út terelőútvonalon közlekednek, ezért a Pitypang utca, Borbánya, iskola, Borbánya, ABC és Tünde utcamegállóhelyeket NEM ÉRINTIK.

H32-es vonal esetén:

  • a Nagyszállásról az Alma utcai iskolához közlekedő járatoka Lakatos utca megállóhelytől a Kállói út – Tünde utca – Alma utca terelőútvonalon közlekednek, ezért a Pitypang utca megállóhelyet NEM ÉRINTIK.

902 éjszakai járat esetén:

  • a járatok a Szakiskola és Kollégium feléa Lujza utca megállóhely után a Kállói út – Tünde utca – Ipari utca, forduló – Tünde utca – Alma utca terelőútvonalon közlekednek, ezért a Tünde utca, Borbánya, ABC, Borbánya, iskola, és Pitypang utca megállóhelyeket NEM ÉRINTIK.

A járatok a terelőútvonalon található valamennyi megállóhelyen megállnak.