Idén is kapnak tanszercsomagot a nyíregyházi kisiskolások

-Az önkormányzat – akár csak 2014-től minden évben – tanszercsomagot küld az állandó nyíregyházi lakóhellyel rendelkező alsó tagozatos általános iskolásoknak- jelentette be Facebook oldalán dr. Kovács Ferenc polgármester.

 

-Amikor bevezettük ezt az iskolakezdési támogatást, az volt a célunk, hogy valamelyest mérsékeljük a szülőkre nehezedő kiadásokat, s ez idén sincs másképp. Ebben az évben az első tanítási napon 4500 kisdiák veheti át a csomagot, melynek tartalma a megfelelő füzetetekkel, írószerekkel, eszközökkel, évfolyamonként lett összeállítva. De a nyári szünetnek még nincs vége, minden diáknak felhőtlen kikapcsolódást kívánok a szeptemberi iskolakezdésig!

 

  1. osztályos tanulók részére: vonalas és kockás füzetet, rajzlapot, grafit iront, postairont, ragasztót, színes ceruzát, vonalzót, vízfestéket, zsírkrétát, radírt, papír dossziét, papír centit, írólapot, számoló pálcát, órát, játékpénzt, hegyezőt, órarendet, színes gyurmát, ollót, öntapadós tankönyv borítót és A4-es kivágó lapot.
  2. osztályos tanulók részére: vonalas és kockás füzetet, rajzlapot, grafit iront, postairont, ragasztót, színes ceruzát, vonalzót, vízfestéket, zsírkrétát, radírt, pólyás dossziét, írólapot, hegyezőt, órarendet, öntapadós tankönyv borítót, origami lapokat, golyóstollat és temperát.
  3. osztályos tanulók részére: vonalas, kockás és sima füzetet, pólyás dossziét, pixiront, golyóstollat, színes ceruzát, ragasztót, vonalzó készletet, zsírkrétát, radírt, origami lapokat, hegyezőt, órarendet, öntapadós tankönyv borítót, vízfestéket és temperát.
  4. osztályos tanulók részére: vonalas, kockás és sima füzetet, t-creative-ot, pixiront, golyóstollat, ragasztót, körzőt, színes ceruzát, radírt, temperát, vonalzó készletet, vízfestéket, zsírkrétát, pólyás dossziét és ironbetétet.