Idegenben szerzett pontot a Szpari II

Kállósemjénben lépett pályára a Nyíregyháza Spartacus II. A listavezető házigazda kezdett jobban, és a 30. percben Hegedűs Tibor és Lipcsei Márk góljaival már 2-0-ra vezetett. A mieink viszont nem adták fel, Kiss Péter még az első játékrészben szépített, majd fordulás után Varga Balázs egyenlített is, így 2-2 lett a végeredmény. 

Kállósemjén - Nyíregyháza Spartacus II 2-2 (2-1)

Kállósemjén: Ovszijenko - Lakatos L., Szabó(Tóth Á.), Danó, Lipcsei, Vass(Ferencz), Fodor, Pekk, Lakatos B.(Kiss J.), Kornutyak(Katona), Hegedűs

Játékos-edző: Ovszijenko Volodimir

Nyíregyháza: Sarkadi - Tóth M., Czimer, Bodnár (Takács), Kiss, Chrien, Spisák, Szabó, Pók(Varga), Konzili, Márton(Asztalos)

Edző: Szatke Zoltán

Szatke Zoltán: - Nem kezdtük jól a mérkőzést, és kétgólos hátrányba kerültünk, de nagyon büszke vagyok a fiúkra, hogy innen sikerült egyenlíteni. A második félidőben jobban játszottunk, és győzelmi esélyt szalasztottunk el.