Húsvéti hangolódás az Orosért Közéleti Egyesületnél

Az Orosért Közéleti Egyesület hagyományőrzés címen negyedik alkalommal rendezte meg a Húsvéti hangolódást. Vasárnap délután színes programokkal várták az érdeklődőket.

– Tojásfát díszitettünk Oroson a Meggyes Élet utca elején lévő téren. Az érkező vendégek tovább díszitették az általuk hozott tojásokkal a fát. Kreatív asztal, élő nyuszi simogatás, csokitojás és csokinyuszi keresés is volt programjaink között. A közel 300 darab édesség teljes mértékben megtalálásra került, aminek a gyerekek nagyon örültek. Sonkát, kolbászt, tojást, üdítőitalt és kalácsot kínáltunk vendégeinknek. Minden segítőnknek, felajánlónak és a NYÍRVV Nonprofit Kft.-nek köszönjük a segítséget. Rendezvényünket a Nemzeti Együttműködési Alap is támogatta – tájékoztatta szerkesztőségünket Szécsiné Vera, az Orosért Közéleti Egyesület elnöke.

Kapcsolódó galéria

Húsvéti hangolódás az Orosért Közéleti Egyesületnél