Hosszabbítás Kecskeméten - Drámai meccset vívott a Hübner Nyíregyháza BS

Kecskeméten lépett pályára a férfi kosárlabda NB-I-ben a Hübner Nyíregyháza BS. Mindkét csapat szeretett volna javítani a legutóbbi vereség után. 
Az első negyed szoros volt, de 21-20 után a hajrá a Cápáknak sikerült jobban. Az előny viszont a második játékrész elején elolvadt, de Kiss két triplával visszavette a vezetést. Sőt, Suarez kosarával 33-42 volt az állás! Az előny a nagyszünetig is megmaradt, Bryce többször is sikerrel próbálkozott. 
A harmadik felvonás elején maradt a távolság, majd 55-55-nél egyenlítettek a hazaiak, majd a vezetést is átvették.  Ettől kezdve szoros volt az állás, és a játékrész végén Jaramaz közelijére Bazsó válaszolt, így 75-72-vel indult a záró negyed. A két gárda nyíregyházi meccséhez hasonlóan most is izgalmas volt a hajrá, Wittmann pontjaival 88-81-et mutatott az eredményjelző. Vendég időkérés után Johnson faragott a hátrányból, majd Bryce pillanatai következtek, és sikerült egyenlíteni!90-90 –nél Johnson talált be, de Jaramaz válaszolt, Johnson és Bazsó labdája lejött,  92-92, jöhetett a hosszabbítás. 

A ráadás első fele a Kecskemétnek sikerült jobban, de 36 másodperccel a vége előtt Johnson kosarával 101-99 lett az állás, Pollard pedig kihagyott egy közelit, így újból a Cápák támadhattak. Johnson triplája viszont lepattant, így a hazaiak megnyerték a találkozót. 
Duna Aszfalt Kecskemét – Hübner Nyíregyháza BS 101-99 ( 23-27, 20-25, 32-20, 17-20, 9-7)
Nyíregyháza: Suarez 17/6, Johnson 26/6, Kiss 12/6, Bryce 25/6, Pipiras 2 
Csere: Bazsó 5/3, Mokánszki 3, Leday 7, Bus, Anda 2
Vezetőedző: Pethő Ákos