Hibaelhárítás Nyíregyházán a László-Szegfű utcai csomópontban

A NYÍRSÉGVÍZ Zrt. tájékoztatja tisztelt Felhasználóit és felhívja a gyalogos és autós közlekedésben résztvevők figyelmét, hogy munkatársai 2022. október 14-én 09:30 órától előreláthatólag november 14-éig Nyíregyházán, a László utca - Szegfű utcai csomópontban ivóvíz gerincvezeték hibaelhárítási munkálatokat végeznek a Magyar Közút Zrt. és a NYÍRVV hozzájárulásával.

A hibaelhárítás ideje alatt a László utca - Szegfű utcai csomópontban mind a Centrum, mind pedig Örökösföld irányából ideiglenes forgalomszabályozás alapján történik a közlekedés, mely ideiglenes forgalomszabályozás érinti a Szegfű utca-István utca csomópontot is. Az INTERSPAR és a vele szemben lévő Csapágyszaküzlet (Rumed Üzletház) közötti gyalogátkelőt a munkálatok ideje alatt ideiglenesen megszüntetik. A forgalmat a kezdeti rendőri irányítás után jelzőlámpák irányítják, kérjük a közlekedésben résztvevőket, kiemelten figyeljék az átprogramozott jelzőlámpák működését, a kihelyezett jelzőtáblákat és a korlátozó elemeket!  A társaság munkatársai azon dolgoznak, hogy a hibát mihamarabb megszüntessék, kérjük a közlekedésben résztvevők megértését és türelmét!