Hétig meg sem állt a Szpari Csákváron

A Csákvár vendége volt a Nyíregyháza Spartacus. A pálya talaja csúszós volt, több helyen hó borította. Toma György és Nagy Barnabás sérülése végül nem javult annyit, hogy bevethetőek legyenek. Nyíregyházáról is érkeztek szép számban szurkolók.

Aqvital Csákvár - Nyíregyháza Spartacus 1-7 (0-3)

Csákvár 200 néző

Jv: Rúsz Márton(Punyi Gyula, Márkus Péter)

Csákvár: Pécsi – Nathaniel, Papucsek (Babós 53.), Karacs, László N.(Gregor 53.) , Mészáros D., Szakály (Juhász 74.),, Major M.(Gazdag 64.) Tamás N., Nagy Z.,(Simon a szünetben) Baracskai

vezetőedző: Tóth Balázs

Nyíregyháza: Dala - Farkas B.(Németh 80.),,Alaxai, Gengeliczki, Tamás O., Sigér, Kesztyűs, Kovácsréti (Pataki 74.), Nagy D.(Herjeczki 64.), Géresi (Gresó 74.), Myke (Novák 64.)

vezetőedző: Tímár Krisztián

1. perc A Csákvár kezdte a találkozót.

2. perc Veszélyes Szpari támadás a jobb oldalon, Myke beadása után tisztáztak a hazaiak.

4. perc GÓÓÓL! Vezet a Szpari. Egy szöglet után Myke Ramos tört kapura, majd a jobb alsó sarokba lőtt, 0-1.

5. perc GÓÓÓÓL! Azonnal ott a második találat! A középkezdés után Myke Ramos szerzett labdát, majd remekül passzolt Géresi Krisztiánhoz, aki a kapuba lőtt, 0-2.

11. perc Egy jobb oldali beadás után Szakály fejelt középen, Dala nagy bravúrral védett.

13. perc Jó bal oldali támadás után Karacs mentett nagyot középen a Szpari támadói elől.

19. perc Mészáros kapott sárga lapot.

20. perc GÓÓÓL!! Egy újabb remek labdaszerzés után Myke Ramos passzolt Géresi Krisztiánhoz, aki értékesítette a ziccert, 0-3.

26. perc Kovácsréti indult veszélyesen a bal oldalon, a 16-os sarkáról centikkel lőtt mellé.

28. perc A hazaiak trénere, Tóth Balázs kapott sárga lapot.

30.perc Géresi lőtt fölé 16 méterről.

38. perc Remek támadás után Nagy D. sarkalta tovább a labdát, Kovácsréti lőtt, Pécsi tolta ki a labdát.

40. perc Pécsi eladott labdájára Myke csapott le, középre gurított, Nagy D. lőtt, a megpattanó labdát fogta a kapus.

43.perc Nagy Z. és Alaxai fejeltek össze, mindkét játékost ápolni kell.

Vége az első félidőnek, magabiztosan vezet a Szpari.

48. perc Mészáros lőtt fölé egy kapu előtti kavarodás után.

48. perc GÓÓÓL!!! Ott a negyedik! Kesztyűs Barna indította Géresi Krisztiánt aki a bal oldalon Kovácsréti Márkot játszotta meg. A beívelésre Nagy Dominik érkezett, és a kapuba bólintott, 0-4.

52. perc  László jobb oldali szögletét Simon a rövidsaroknál megcsúsztatta, Dala bravúrral a léc alól ütötte ki a labdát.

54. perc GÓÓÓL! Nagy Dominik indult a jobb oldalon, visszagurított a labdát, Kesztyűs Barna pedig hatalmas gólt lőtt 19 méterről a jobb felső sarokba, 0-5.

57. perc Géresi 12 méteres lövését hárította bravúrral Pécsi.

68. perc Szépített a Csákvár. Egy szabadrúgás után Babós fejelte tovább a labdát, Simon pedig a kapuba bólintott, 1-5.

69. perc GÓÓÓÓL! Azonnal jött a válasz! Herjeczki Kristóf ment el a jobb oldalon, beadására Novák Csanád érkezett jól középen, és a kapuba passzolt, 1-6.

72.perc GÓÓÓÓÓL! Nincs megállás, egy remek jobbról érkező beadás után Géresi Krisztián megszerezte harmadik gólját, 1-7.

83.perc Tamás N. indult veszélyesen, lövésénél Dala és a védelem együttesen mentett.

88. perc Tamás N. kapott sárga lapot.

Vége a mérkőzésnek, nagy különbséggel nyert a Szpari!