„Hetedíziglen" - családtörténeti levéltárpedagógiai foglalkozás

„Hetedíziglen" - családtörténeti levéltárpedagógiai foglalkozás
A foglalkozásokat a Levéltár szervezi.

Kedves Szülők, Pedagógusok! Szeretnék, hogy gyermekeik, tanítványaik hasznos és érdekes kalanddal töltsék a nyarat és szabadidejüket? Ajánljuk figyelmükbe a Magyar Nemzeti Levéltár Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Levéltárának „Hetedíziglen" című családtörténeti levéltárpedagógiai foglalkozását, amely során a gyerekeknek lehetőségük nyílik megismerkedni a genealógiai kutatás alapjaival, levéltári forrásaival és megkezdeni saját családjuk történetének, múltjának feltárását.

 

Ha programkínálatunk felkeltette érdeklődésüket, bővebb információért keressék intézményünket a következő elérhetőségen:

Magyar Nemzeti Levéltár Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Levéltára

Cím: 4400 Nyíregyháza, Széchenyi u. 4.

Telefon: 42/414-313

E-mail: szszbml@mnl.gov.hu

 

Magyar Nemzeti Levéltár Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Levéltára