Hazai vereség - nem ízlett a Piroska szörp a férfi kézilabdásoknak

Hazai vereség - nem ízlett a Piroska szörp a férfi kézilabdásoknak

Első hazai tavaszi mérkőzését játszotta 2020-ban a férfi kézilabda NB-I/B-ben a Nyíregyházi SN. A mieink a feljutásért harcoló KTE-Piroska szörp együttesét fogadták, és a vendégek az első perctől magukhoz ragadták a kezdeményezést, és 2-7-nél már öt góllal is vezettek. A folytatásban viszont jobban védekezett a hazai csapat, egy gólra felzárkózott, sőt több egyenlítési lehetősége is volt, de nem sikerült ezekkel élni. Fordulás után megint a KTE kezdett jobban, a cserék sem tudtak új lendületet adni a nyírségieknek, és az egykori nyíregyházi Bíró vezérletével végül magabiztosan győztek a kecskemétiek. 

Nyíregyházi SN - KTE - Piroska szörp 21-29 (12-15)

Nyíregyháza: Gadnai - Gidai 4, Gubó 4, Munkácsi, Varga 3, Pánczél 1, Vízler 7

Csere: Nagy L. (kapus), Stáb, Fábián, Nyitrai, Erdős, Kurbely 2, Tamás, Dobó

Szakmai igazgató: Varga Zsolt