Hazai sikerekkel indult a teniszszezon
Jól szerepeltek a nyíregyházi versenyzők a korosztályos tornákon.

Benépesültek a Városi Stadion teniszpályái a hétvégén. A Tenisz Park Kupára népes mezőny érkezett, és nemcsak a keleti régióból, hanem a fővárosból is jöttek játékosok. A házigazda Tenisz Park SE versenyzői eredményesek voltak, Zöldi Alíz a 12, testvére, Zöldi Martina a 14 évesek között győzött. A fiúknál Becser Dominik két kategóriában is indult, és a 14, valamint a 16 évesek között is első lett.

Utóbbi korcsoportban csapattársa, Páll Marcell lett a második, míg előbbiben a Nyíregyházi Tálentum Tenisz Egyesület versenyzője, Marjay Soma a harmadik. Soma néhány héttel ezelőtt Debrecenben is a dobogó harmadik fokára állhatott a 14 évesek között.

A Tenisz Park Kupán a lányoknál a 9 éves Varga Viktória lett bronzérmes a nála három évvel idősebbek között, itt a második helyen Baranyai Dóra végzett. Budapesten a tavaszi tízek bajnokságán a 12 esztendős fiúk között Páll Noel a hetedik helyen végzett.