Hazai és nemzetközi versenyek - mozgalmas időszak a tájfutók mögött

Hazai és nemzetközi versenyek - mozgalmas időszak a tájfutók mögött

A szakosztály legeredményesebb versenyzője Bogdanovits András volt, aki 4 egyéni bajnoki arany mellé az egyesületi váltó bajnokságon a Hrenkó László - Bogdanovits András - László Károly - Moravszki János alkotta csapattal is aranyérmet szerzett, valamint az 5-napos Hungária Kupát is megnyerte.

A többi sportoló közül Marczis Márta bronzérmet gyűjtött be a Középtávú OB-n, míg Zarnóczai Klára 1-1 bronzéremmel a Rövidtávú, illetve a Normáltávú Bajnokságokról a legeredményesebb női versenyzője a HBS-nek. Az országos szakosztályi pontversenyben 57 klub közül a 13. helyet szerezte meg a szabolcsi tájfutó csapat, ami az eddigi legjobb eredményük. Moravszki János, László Károly és Lászlóné Hornyai Piroska a szakosztály tájfutói a Dél-Koreai Rádiós Tájfutó Világbajnokságról aranyéremmel tértek haza.