Haza-Szeretet-Európa címmel tartott sajtótájékoztatót Jeszenszki András és Aranyos Gábor

Haza-Szeretet-Európa címmel tartott sajtótájékoztatót Jeszenszki András és Aranyos Gábor
Sajtótájékoztatót tartott az MSZP

Haza. Szeretet. Európa. címmel tartott sajtótájékoztatót Jeszenszki András és Aranyos Gábor, az MSZP választókerületi elnökei.

Mindenki vegyen részt a vasárnapi választáson, a demokrácia ünnepén – kérte Aranyos Gábor a sajtótájékoztatón, majd átadta a szót. Jeszenszki András hozzátette, nagyon fontos a magyar nemzet képviselete az Európai Unióban. Úgy véli: az induló pártok, szervezetek között egyetlen olyan politikai erő van, amelynek a választásával valódi érdekképviselet érhető el.

Igazi érdekképviseletet a baloldali közösségeken, az MSZP-Párbeszéd képviselőin keresztül, a szociáldemokrata 'zöld' szövetségen keresztül lehet ma elérni Európában. Láthatóak a holland eredmények: Frans Timmermans, politikai szövetségesünk pártja és maga Timmermans is megnyerte a hollandiai választásokat és nagyon reméljük, hogy az irány összeurópai szinten is ez lesz.