Határon túlról is érkeztek látogatók a Nyíregyházi Állatpark 100 forintos napjára – Fotók!

Határon túlról is érkeztek látogatók a Nyíregyházi Állatpark 100 forintos napjára – Fotók!

Fantasztikus volt a hangulat a Nyíregyházi Állatpark idén is megrendezett 100 forintos napján.

100 forint volt a belépőjegy a Nyíregyházi Állatparkba a mai napon, a szervezők csak annyit kértek a látogatóktól, aki teheti, hozzon magával egy ajándékot, hogy azt a megyei, városi szervezetekkel, alapítványokkal közreműködve eljuttassák a rászorulókhoz. A park adománygyűjtő napja már hagyománynak számít, idén is rengetegen érkeztek. Már a reggeli órákban kígyózó sorok álltak az állatpark bejárata előtt, erről itt írtunk korábban.

Az ország minden pontjáról és határon túlról is érkeztek látogatók, a hangulat pedig fantasztikus volt. Fotósunk, Kohut Árpád a helyszínen járt, tekintsék meg galériánkat!

Kapcsolódó galéria

100 forintos nap a Nyíregyházi Állatparkban